Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Partnerský program Libor Činka, s.r.o.

Pokud se potřebujete na něco zeptat, kontaktujte nás viz email v dolní části.

Řada věcí je zodpovězena níže. Například výše provizí, termíny, fakturace...


FB skupina pro partnery - https://www.facebook.com/groups/afpartneri/


PDF pro partnery - 
http://anglickyfantasticky.cz/af_partneri_2018.pdf

 

Vítáme Vás v partnerském programu Libor Činka, s.r.o.

Zaujaly Vás e-programy a kurzy v e-shopu (http://eshop.liborcinka.cz) Libora Činky? Rádi byste je nabízeli? Získejte provize za jejich propagování. Nemusíte mít vlastní produkt na to, abyste na internetu podnikali. Partnerský program se vztahuje na všechny produkty a kurzy v naší nabídce.

Proč propagovat naše produkty a kurzy?

Jsou v nich obsažené znalosti a zkušenosti získávané za posledních 20 let. Kurzy, e-programy a učebnice si vytváříme sami na základě vlastních zkušeností, praxe a studia. Naši nabídku neustále rozšiřujeme o nejnovější poznatky. Jdeme s dobou, a tak pro naše aktivity používáme vždy nejmodernější technologie.Těšíme se z toho, že naše produkty pomáhají lidem dosahovat svých snů. Tento skvělý až slastný pocit můžete zažívat s námi.

Co jako náš affiliate partner získáte?

1)      Provize z prodeje ve výši 5-40%, když se prodej uskuteční přes Váš unikátní affiliate odkaz. Zasíláním e-mailů, příspěvky na Facebooku, Twitteru nebo Googlu+ ve vhodnou dobu nebo použitím bannerů na Vašich stránkách můžete získat až tisíce korun.

2)      Slevu pro Vás na všechny kurzy, e-programy a produkty

3)      Přehled – budeme Vás informovat jako 1. o všech našich plánovaných prodejních akcích, nových kurzech i trendech v affiliate partnerství. Ať už jste v affiliate partnerství začátečníci nebo zkušení, vždy pro Vás budeme mít zajímavé tipy.

4)      Přístup k nejnovějším trendům v oblasti vzdělávání, osobního rozvoje a online marketingu - garantován Liborem Činkou. 

Provize

Jaká je obvyklá výše provize u nás v centru Libora Činky?

·         E-programy - 30 - 40%

·         Jazykové kurzy - 17%

·         Kurzy osobního rozvoje- 17%

·         Ostatní produkty (akční nabídky, knihy,zvýhodněné balíčky produktů a kurzů) – 5%

Provizi se nevztahuje na dárkové certifikáty, poštovné a balné. Výše provize se počítá z částky bez DPH.

Kdy získáte provizi?

Pokud se nákup uskutečnil prostřednictvím Vašeho unikátního odkazu.

Kdy provizi z prodeje nezískáte?

V případě, že uplatníte svůj unikátní odkaz pro vlastní nákup.

Kde najdete Váš unikátní kód?

Po levé straně navigační lišty klikněte na Reklamní kampaně. Zobrazí se Vám přehled aktuálních reklamních kampaní. Klikněte na název jedné z kampaní a naleznete Váš unikátní odkaz a další propagační nástroje.

Jak můžete propagovat?

·         Vaším unikátním odkazem, který vložíte do e-mailů, zpráv a příspěvků na sociálních sítích nebo na svých stránkách

·         bannery

Najdete je na stejné stránce jako Váš unikátní odkaz. Zarolujte níže a vyberte si z nabídky bannerů. Zkopírujte kód banneru a vložte jej na své stránky. V tomto kódu je obsažen Váš unikátní affiliate kód, takže v případě, že se po kliknutí na banner nákup uskutečnil, zobrazí se ve Vašem přehledu.

Kde zjistíte informace o Vašich provizích?

Pro zobrazení Vašich konverzí klikněte v levé navigační liště na Přehledy - Přehled uskutečněných konverzí.

Kdy můžete fakturovat?

U většiny e-programů poskytujeme záruku vrácení zboží, a to od 14 – 60 dnů. I přesto, že je tato skutečnost zřídkakdy využívaná, bude Vaše konverze schválená po uplynutí záruční doby. U kurzů Vám bude Vaše konverze schválená po uhrazení plné částky klientem a po uskutečnění kurzu. U ostatního zboží po čtrnáctidenní zákonné lhůtě.

Všichni partneři musí vystavit fakturu na schválené konverze za uplynulé období tj. kalendářní rok vždy nejpozději do 10. ledna následující roku.

Fakturační údaje:
Libor Činka, s.r.o.
Počernická 272/96
108 00 Praha 10
IČ 26441144, DIČ CZ26441144

Kam zaslat fakturu a jak je to s DPH?

Fakturu obsahující všechny zákonem stanovené údaje se splatností 10cdní zašlete e-mailem na adresu kancelar@liborcinka.cz. Jste-li plátcem DPH, připočtěte si zákonnou výši DPH k Vámi fakturované částce. Budete-li fakturu zasílat poštou, zasílejte ji na adresu společnosti, tj. Libor Činka, s.r.o., Počernická 272/96, 108 00  Praha 10.

 

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně partnerského programu, kontaktujte nás e-mailem kancelar@liborcinka.cz, rádi Vám vše osvětlíme.

Na spolupráci s Vámi se těší,

tým Libora Činky