Zapamatovat
Mário Roženský
Affiliate manager
+420 731 175 485 e-mail
Obchodní podmínky

Vítáme Vás v partnerském programu Libor Činka, s.r.o.

Pokud se potřebujete na něco zeptat, kontaktujte nás viz kontakt v dolní části.

Řada základních informací k partnerskému programu je zodpovězena níže, např. provizí, termíny, fakturace...

Vytvořii jsme pro Vás i FB skupinu, v které můžete klást své dotazy nebo sdílet své zkušenosti.

Máte zkušenosti s našimi kurzy, on-line programy nebo LentiCool kartami, zaujala vás nabídka na našem eshopu a chtěli byste získat provizi za jejich propagaci? Nemusíte mít vlastní produkt na to, abyste na internetu podnikali. Partnerský program se vztahuje na všechny produkty a kurzy v naší nabídce.

Proč propagovat naše produkty a kurzy?

Jsou v nich obsažené znalosti a zkušenosti získávané za posledních 20 let. Kurzy, online programy, učebnice si vytváříme sami na základě vlastních dlouhodobých zkušeností, praxe a studií. Naši nabídku neustále rozšiřujeme o nejnovější poznatky. Jdeme s dobou, a tak pro naše aktivity používáme vždy nejmodernější technologie. Těšíme se z toho, že naše produkty pomáhají lidem dosahovat svých snů. 

Co jako náš affiliate partner získáte?

1)      Provize z prodeje ve výši 5-40%, když se prodej uskuteční přes Váš unikátní affiliate odkaz. Využít k tomu můžete vaší mailovou datbázi, příspěvky na Facebooku, Twitteru nebo použití bannerů na Vašich stránkách.

2)      Slevu pro Vás na všechny kurzy, online programy, knihy s unikátním slevovým kódem pro affiliate partnery.

3)      Přehled – budeme Vás informovat o všech našich plánovaných prodejních akcích, nových kurzech i trendech v affiliate partnerství. Ať už jste v affiliate partnerství začátečníci nebo zkušení, vždy pro Vás budeme mít zajímavé tipy.

4)      Přístup k nejnovějším trendům v oblasti vzdělávání, osobního rozvoje.

Provize

Jaká je obvyklá výše provize u nás v centru Libora Činky?

  • online programy  - 40%
  • kurzy angličtiny a osobního rozvoje - 17%
  • knihy a ostatní produkty (akční nabídky, knihy,zvýhodněné balíčky produktů a kurzů) – 5%
  • LentiCool karty pro hravé učení angličtiny -20%
  • Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky - 20%

POZOR!!! Provizi se nevztahuje na dárkové certifikáty, poštovné a balné. Výše provize se počítá z částky bez DPH.

Kdy získáte provizi?

Pokud se nákup uskutečnil prostřednictvím Vašeho unikátního odkazu.

Kdy provizi z prodeje nezískáte?

V případě, že uplatníte svůj unikátní odkaz pro vlastní nákup, pro tyto účely máte pro Vás připravený unikátní slevový kód.

Kde najdete Váš unikátní kód?

Affil ID najdete v nastavení uživatele.

Jak můžete propagovat?

·         Vaším unikátním odkazem, který vložíte do e-mailů, zpráv a příspěvků na sociálních sítích nebo na svých stránkách.

·         bannery (najdete je pod záložkou reklamní kampaně, zde najdete některé námi připravené bannery, průběžně je budeme doplňovat.) Zkopírujte kód banneru a vložte jej na své stránky. V tomto kódu je obsažen Váš unikátní affiliate kód, takže v případě, že se po kliknutí na banner nákup uskutečnil, zobrazí se ve Vašem přehledu.

Kde zjistíte informace o Vašich provizích?

Základní informace jsou viditelné hned na úvodní stránce tzv. Nástěnce.

Kdy můžete fakturovat?

Jakmile Vám bude schválená konverze. U kurzů Vám bude Vaše konverze schválená po uhrazení plné částky klientem a po uskutečnění kurzu. 

Všichni partneři musí vystavit fakturu na schválené konverze za uplynulé období tj. kalendářní rok vždy nejpozději do 10. ledna následující roku.

Fakturační údaje:
Libor Činka, s.r.o.
Počernická 272/96
108 00 Praha 10
IČ 26441144, DIČ CZ26441144

Kam zaslat fakturu a jak je to s DPH?

Fakturu obsahující všechny zákonem stanovené údaje se splatností 14 dní zašlete e-mailem na adresu kancelar@liborcinka.cz. Jste-li plátcem DPH, připočtěte si zákonnou výši DPH k Vámi fakturované částce. 

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně partnerského programu, kontaktujte nás e-mailem kancelar@liborcinka.cz, rádi Vám vše osvětlíme.

Na spolupráci s Vámi se těší,

tým Libora Činky

 

Anglicky fantasticky online 

Anglicky Fantasticky online je zcela nová metoda zrychleného učení. Primárně využívá paměťová videa a nahrávky pro trvanlivá zapojení mozku a smyslů. Podobně jako při řešení puzzle skládačky obsahující tisíce dílků je možné ji složit jen když vidíte dopředu celek. Pouze existuje-li vize, jen tehdy aktivuje motivaci a přirozené procesy učení. Na rozdíl od klasických metod, kdy jsou učeny detaily bez vztahů, AFO během už 20 hodin vytváří ZOOM od celku k detailům. AFO je psychologicky nejpropracovanější metoda zrychleného učení na světě. 

V současnosti jsou v prodeji 3 varianty online kurzu, provize je stanovena na 30% z kurzu.

 

Nová registrace